צרו עימנו קשר
08-6109009

אטרקציות באילת בחורף

בואו לחיות בסרט!

אילת בחורף יכולה להיות עיר שמהר מאוד ממצה את עצמה, כיוון שללא הרביצה על חוף הים, השתכשכות בבריכה – אין הרבה מעבר, וכמה פעמים אפשר לטייל הלוך ושוב לאורך המסדרונות בקניונים? צריך מעט עניין, צריך מעט אקסטרים! בדיוק בשביל זה אנחנו נמצאים פה, באילת, בקיץ ובחורף, בשמש ובגשם – אנחנו פה כדי לספק לכם אטרקציות באילת בחורף! ובקיץ גם!

 

כי אם לא בחורף, מתי יהיה לכם תירוץ לבוא אלינו לקפיצת בנג'י? מגובה של 23 מטרים? כשרק כבל (סופר-בטיחותי) מחזיק אתכם בקפיצה בין שמים לארץ? מבחן אומץ מטורף!

 

אם לא בא לכם בנג'י, או פשוט בא לכם עוד משהו להנות ממנו, יש לנו גם את המקפצה הניו-זילנדית, הכנה מגניבה לקראת סרט האקשן שתככבו בו (או פשוט תוספת לסרט האקשן שאתם כבר חיים בו) – אתם מטפסים לכם לגובה של 5 מטרים ומביטים למטה אל הרצפה, הלב מתחיל לדפוק מהר ואתם מבינים שאתם צריכים לקפוץ באוויר לעבר טרפז קרקס או שק אגרוף שתלוי באוויר. נשימה אחת עמוקה, חיכוך ידיים מהיר ואתם באוויר! תלויים בגובה של 5 מטרים מעל הקרקע, נאחזים בכוחות השרירים בלבד בטרפז הקרקס או בשק האגרוף. הלב פועם לכם ואתם שוכחים שזה בכלל חורף בחוץ, שאתם באילת, ושאתם בכלל לא חיים בסרט!

 

לאחר מכן אתם ממשיכים לקרטינג, ומתחילים לדהור (בזהירות ובמהירות המותרת כמובן) על הכביש בניסיון להשיג אותו! אתם מצליחים לבסוף לעקוף אותו, לגרום לו לאכול את האבק של המכונית שלכם ולהשתעל בתסכול והנה עוד שנייה קו הסיום... ואתם מנצחים את חבר שלכם! אתם שומעים את פעימות הלב שלכם באוזניים, המצח מזיע מעט, הידיים רועדות מהאדרנלין ואתם בכלל באילת! באמצע החורף! אבל אתם נהנים, אז למי אכפת!

 

אז אתם עוברים למתחם של החץ וקשת שלנו, מרימים את הקשת, אומדים את המשקל שלה, מתרגלים לתחושה של כוח בידיים. אתם מקשיבים היטב להנחיות של המדריכים שלנו ומבינים ש"עם כוח גדול באה גם אחריות גדולה" ולכן אתם לא עושים שטויות ומבינים שהמטרה היחידה היא המטרה שמולך (מותר לך לדמיין שם מה שבא לך...). מגישים לך את החץ, ואתה מרגיש את הלב שלך פועם בחוזקה אבל מתחיל להירגע כשאתה מניח את החץ בתוך הקשת ומתחיל למתוח את המיתר תוך כדי הניסיון שלך לייצב את החץ על אמצע לוח המטרה שמולך. נשימה אחת עמוקה, עצירת נשימה לרגע והופ! החץ בתוך לוח המטרה, (בתקווה ש)בדיוק באמצע!

 

אטרקציות באילת בחורף פתאום נשמע כמו משהו מושלם, לא כן? אז קדימה, בואו לטופ-94.

שלח לחבר