צרו עימנו קשר
08-6109009

אטרקציות באילת לזוגות

אילת אינה רק עיר הקיץ הנצחית של ישראל אלא היא עיר רומנטית שמתאימה לזוגות: זוגות בריח דבש, זוגות צעירים וגם זוגות ותיקים שרוצים לחגוג את יום הנישואין בדרך שונה. במקום להוציא הון על ירח דבש או יום נישואים בחו"ל כדאי שתגיעו לאילת ומהר. תתפלאו, אבל האטרקציות באילת לזוגות הם כמעט אינסופיות ולא, הכוונה אינה לפעילויות הרגילות של אילת אלא הכוונה לפעילויות אתגריות לזוגות. פעילויות אלו מתאימות לזוגות שחושבים שהם מיצו כבר את כל האטרקציות האפשריות באילת ורוצים לנסות משהו חדש.

 

אטרקציות באילת לזוגות

ארדנלין זוגי

פעילויות אתגריות יגרמו לכל אחד מכם לחוד ולשניכם ביחד להתלהב, להתעורר ויציפו אתכם באדרנלין ובאנרגיה גופנית ונפשית שלרוב אינה אפשרית בשגרה של בית, עבודה וחוזר חלילה. אטרקציות באילת לזוגות יעשו לשניכם כזוג רק טוב וגם יועילו לכל אחד מכם בנפרד. אם המוטו שלכם כזוג הוא "שנינו ביחד וכל אחד לחוד" אילת היא המקום בשבילכם. גם אם כבר הייתם באילת ועשיתם וי על כל האטרקציות : שחיתם עם דולפינים, צללתם וריחפתם במצנח רחיפה אנחנו בטוחים שאת האטרקציות האלו עוד לא עשיתם באילת.

 

אטרקציות באילת לזוגות

אם כבר הייתם באילת בעבר אבל בא לכם משהו חדש כדאי שתדעו שזה אפשרי. באילת הוקם לאחרונה מרכז פעילות שמציע תריסר אטרקציות זוגיות שונות לפי ההעדפות האישיות שלכם : באנג'י, קיר טיפוס, בילוי בפארק חבלים, קארטינג ועוד. תתפלאו, אבל זו דרך מצוינת לשיפור התקשורת הזוגית ולהוספת פלפל ואדרנלין לזוגיות. ולא, לא צריך כושר גופני מטורף או ציוד מיוחד אלא רק נעליים סגורות ורצון להינות. ובינינו, מי מגיע לאילת אם לא כדי להינות ? ואל תדאגו – כל המתקנים בטוחים לשימוש וגורמים גם להססנים להאמין ביכולות הרדומות שהיו בתוכם.

 

לא תרצו לחזור הביתה

בילוי בפארק החוויות והאתגרים של אילת טופ 94 יאפשר לכם להינות לאורך כל היום. המקום פתוח במשך כל ימות השבוע כל יום מ-10:00 עד 20:00 ובימי שישי עד 17:00. המקום מאפשר גם לספקנים ביותר להאמין ביכולות שלהם ועובד מתוך להט, אכפתיות, אחריות ותשוקה. אנחנו בטוחים שלא תרצו לחזור הביתה מהאטרקציות באילת לזוגות ושתזמינו מקום גם בשנה הבאה. ואגב, המקום מתאים גם לילדים מגיל 5 ואולי כדאי להביא ילדים כדי שכולכם תיהנו כמשפחה?

שלח לחבר