צרו עימנו קשר
08-6109009

אטרקציות באילת למבוגרים ושפע פעילויות מאתגרות

מי שחשב שבעיר אילת יש בעיקר אטרקציות לילדים, טעות בידו. יש גם לא מעט אטרקציות באילת למבוגרים. פעילויות מאתגרות במתחם סגור וממוזג הנקרא טופ 94, המציע חוויות בלתי נשכחות, למבוגרים שאוהבים פעילויות אקסטרים מאתגרות. זוהי ההזדמנות שלכם לבדוק את רמת הכושר, האומץ, וכושר הסיבולת בו ניחנתם.

 

פעילויות פיזיות המצריכות חוסן מנטאלי

 

אטרקציות באילת למבוגרים, מצריכות לא רק כושר גופני, אלא גם יכולות מנטאליות. זה הזמן לבדוק עד כמה אתם כשירים לפעילויות שטומנות בחובן אתגר ואדרנלין. אוהבים לטפס? תוכלו למצוא קירות טיפוס מהמתקדמים ביותר, לא רק ברמה הארצית, אלא גם ברמה הבינלאומית. כל קיר מגיע עד לגובה של תשעה מטרים, וישנם לא פחות מ 105 מסלולים שונים, כל אחד ודרגת הקושי שלו. ישנם קירות אנכיים, קירות עם שיפועים, וכל מי שלוקח חלק בפעילות, מבין סוף סוף את מהות כח המשיכה. בנוסף, זוהי פעילות ספורטיבית לכל דבר ועניין המצריכה כושר.

אטרקציות באילת למבוגרים

שוחרי נשק? הגעתם למקום הנכון

 
ישנן עוד כמה וכמה אטרקציות למבוגרים באילת, חלקן קשורות לעולם הנשק, ולא מעט אנשים נמשכים לתחום זה. באילת נמצא המוזיאון ללוחמי הנגב, בו מוצגים נשקים מהעבר, בעלי ערך היסטורי. ישנו מיצג מיוחד אשר באמצעותו ניתן ללמוד על מורשת לוחמי הארץ בקרבות שהתרחשו בנגב, מתקופת מלחמת העולם השנייה ועד למבצע הידוע – מבצע עובדה. בנוסף, מתקיימות במקום הרצאות. אז נכון, זוהי לא פעילות אתגרית וספורטיבית, אולם היא תורמת רבות לידע.

 

השתלמויות בתחום הירי


במדינת ישראל, הנשק איננו מראה נדיר. אמנם אנו לא חיים על פי חוקי הנשק של ארה"ב, אבל במדינה הנמצאת כל העת במצב של מגננה, חשוב לדעת ולצבור ניסיון בשימוש בנשק. מרכז הירי וההדרכה מכשיר את המשתתפים לעסוק במקצועות האבטחה. למעשה זוהי אכסניית אימונים, וכאשר מסתיימת ההשתלמות, למשתתפים יתאפשר לעסוק באימוני ירי. כאן ניתנת ההזדמנות לתרגל ירי באווירה ייחודית, במתחם שהוא גם סגור וגם ממוזג, ועל הדרך להעלות את רמת הביטחון העצמי. מי שרוצה ללכת עד הסוף, יוכל להתאמן בחילוצם של בני ערובה, תרחיש בהחלט אפשרי במדינה. כמו כן מוצעות פעילויות קרב מגע, ובמטווח עצמו מבחר מרשים של כלי נשק שונים.

 

אטרקציה לקינוח – קדימה אוכל!


מי שרוצה לצבור כוחות לפעילויות הבאות, ישנן עוד אטרקציות למבוגרים באילת, כאשר כאן מדובר בפעילות קולינארית. האורחים במתחם יוכלו ליהנות ממנות אוכל נהדרות וכשרות, המייצגות היטב את המטבח הישראלי: מגוון מנות חומוס עם פול או עם בשר, סלט בסגנון ישראלי, סלטים נוספים כגון סלט טונה, וסלט עוף. עוד בתפריט שניצלים, פלאפל, טוגנים, נקניקיות בלחמנייה, פיצות, ומאכלים מהמטבח האיטלקי. זהו אוכל שאיננו יומרני אבל הוא יסב הנאה רבה לחיך. הנה לכם הזדמנות לנוח ולצבור כוחות מחודשים, לקראת האטרקציות הבאות.

שלח לחבר