צרו עימנו קשר
08-6109009

עולם הילדים והנוער

מבחר פעילויות לילדים ונוער מגילאי 5 ועד 16 בפארק האתגרים טופ 94.

 

קירות טיפוס

קירות טיפוס

הפעילות על הקירות הנה שילוב של כח, חשיבה, התמצאות מרחבית ויציבות. היא מאלצת את הילד להתמודד עם מצבים לא מוכרים. עוזרת לשפר את הביטחון העצמי הטיפוס מעניק תחושות של השגיות והצלחה המלווים את המטפס תקופה ארוכה 
הילד מתחיל בקיר ה"קל" ומאתגר עצמו בהדרגה לקירות בהם מסלולי הטיפוס קשים יותר.
מתאים לילדים מגיל 5

מיני באנג'י

מיני באנג’י

מתקן ייחודי של באנג'י. קפיצה חופשית מגובה 23 מטרים, מהם 10 מטרים של נפילה חופשית. ההמשך בירידה איטית ומבוקרת ריחוף אמיתי בין שמים וארץ. 
מבחן אומץ ראשון במעלה.
קופצים ומיד רצים לקפוץ שוב.

מתאים מגיל 5

צוק טיפוס

צוק טיפוס

הצוק הוא צוק הטיפוס היחיד מסוגו בארץ, בגובה 19 מ'. מדמה את צוקי הגרנית של ‏הרי אילת עם 5 מסלולי טיפוס בדרגות קושי שונות. בנוסף, סולם חבלים אתגרי. ‏הצוק מהווה אתגר לכל מטפס, כל אחד בהתאם ליכולתו.

מתאים מגיל 5.‏

חץ וקשת

חץ וקשת

במתחם חץ וקשת מתקיימת פעילות ירי חיצים בקשתות מקצועניות. 
השימוש במתקן מאפשר למשתמש לגלות את חוש הכיוון, הקוארדינציה, השליטה העצמית והשאיפה למושלמות. משרד החינוך ממליץ. קשתות מיוחדות לילדים בטיחות מרבית, הפעילות כוללת לימוד יסודות השימוש בחץ וקשת
מתאים מגיל 5

מדרגות לשמים

מדרגות לשמים

"המדרגות לשמים " ( STAIRWAYS TO HEAVEN) הוא מתקן הרפתקני מאתגר במיוחד. עולים מהמדרגה הראשונה, בגובה 0.5 מטרים מהרצפה למדרגה האחרונה בגובה של 7 מ'. רק כאן לומדים להתגבר על הפחד. להסתייע בקורדינציה ובתושייה אישית . כל מדרגה מהווה מטרה בפני עצמה.
מתאים מגיל 5

פארק חבלים

 פארק החבלים

פארק החבלים תלוי בגובה 17 מטרים. אורך המסלול כ-45 מטרים. כולל 13 ‏תחנות אתגר ‏שונות.

במסלול 3 תחנות מנוחה להסדרת הנשימה. ‏ ‏

משך השהייה במסלול כ-12 דקות, מותנה ‏ביכולת ‏האישית של המשתמש.‏ השימוש מאובטח באבטחה כפולה ומלווה בהשגחה צמודה של צוות הפארק
מתאים ‏מגיל 5

המקפצה הניוזילנדית

מקפצה ניוזילנדית

המקפצה הניוזילנדית(LEAP OF FAITH) היא חוויה בלתי נשכחת! מטפסים במעלה השלבים אל המקפצה ‏ומשם מזנקים אל הטרפז או אל שק האגרוף, התלויים בגובה של 5מטרים.‏ מרחק הקפיצה נקבע בהתאם לרצון ושאיפות הקופץ. מאפשר להתגבר על פחדים וללמוד שהכל אפשרי ובר השגה.
מתאים מגיל 5

קארטינג

קארטינג

הילדים עוברים הדרכה מפורטת בכללי הנהיגה על המסלול, שפת התקשורת בעת הנהיגה (שימוש בדגלים צבעוניים) וכן עוברים תרגול תיאורטי כדי להבטיח הכרה מעשית על הרכב.
בעת הנהיגה ניצב על המסלול "מרשל" המשגיח על נהיגת הילדים
מתאים לכל ילד מגובה 135 ס"מ

 
פיינטבול


פיינטבול ‏

אתר פיינטבול טקטי הבנוי כאתר ״לוחמה בשטח בנוי״ ומספק חוויה נדירה ‏בתחום הפיינטבול, תרחישים מיוחדים, תפאורה מיוחדת, מערכת הגברה, רובי ‏פיינטבול מתקדמים, ציוד מיגון מהדרג הגבוה, אקדחי פיינטבול, מצלמות ‏קסדה ומצלמות נשק לתיעוד המשחק.‏

   

 

 

חייבים לעשות קצת כיף באילת!

חופשה באילת מורכבת בדרך כלל מהמון בריכה וים, מלא שמש וקרם הגנה והרבה מאוד מנוחה. זה הזמן של כולנו לנוח, לרוקן את הראש ולצבור אנרגיות לקראת החזרה לשגרה. אם רוצים קצת לגוון ולצאת מתחומי המלון או חוף הים, יש את מבחר אטרקציות לילדים באילת, מבחר שכולנו מכיר בעל פה: המצפה התת-ימי, איי-מקס, ריף הדולפינים ועוד, שאכן נחמד מאוד לבקר בהם והחוויה נחקקת לנו בזיכרון כל פעם מחדש, אבל הגיע הזמן לקצת שינויים, לצבור זיכרונות חדשים, חוויות חדשות ולחוות את אילת בצורה שעוד לא עשיתם, יחד איתנו בטופ-94!

 

חוויה אילתית שונה...

אנחנו מציעים לכם חוויה אילתית מעט שונה, יותר אנרגתית ותוססת, שתעלה לכם את הדופק, תגרום לכם לחייך מאוזן לאוזן, וללא צל של ספק – תגרום לכם לזכור את החופשה שלכם באילת יחד איתנו! הגיע הזמן לשחרר אנרגיה ומתח, לאמץ את השרירים ואת הגוף, למתוח את היכולות הגופניות והמנטליות שלכם יחד איתנו ולהכניס קצת אקסטרים לחופשה!

טופ 94 הוא פארק אתגרים וחוויות מלא במוקדי פעילויות אקסטרים שתוכלו לעשות כמשפחה יחד עם כל הילדים, לקפוץ ולהשתולל איתם לצבור חוויות וזיכרונות ייחודיים!

אנחנו מציעים לכם מגוון של פעילויות אתגריות המתאימות לגילאים בין 5 ועד 85 – החל מפינת משחק לקטנטנים ועד לפינות משחק לגדולים! לכל אחד יש כאן מה לעשות, לכל אחד יש איפה לרוץ, לקפוץ ולצחוק! אטרקציות לילדים באילת במיוחד לאלו המחפשים לעשות דברים מיוחדים!


תמיד רציתם להיות גיבורים בסרט אקשן?

תמיד רציתם לנסות לקפוץ בנג'י מגובה של 23 מטרים? אין בעיה! אצלנו יש במיוחד לילדים מיני בנג'י, קפיצת אומץ בין שמים וארץ (כמובן תוך כללי בטיחות קפדניים ורתמה שתבטיח את שלומכם עד לקרקע). תמיד רציתם לקפוץ על עמודים בגובה של עד 7 מטרים, כמו בכל סרטי הפעולה הגדולים? אצלנו זה אפשרי עם "מדרגות לשמים", מסלול עמודים בגבהים עולים, החל מחצי מטר ועד 7 מטרים, בהם תוכלו להוכיח את אומץ לבכם ולקפוץ כמו גיבורי אקשן!

יש לנו עבורכם גם קארטינג בו תוכלו לנהוג כמו גדולים, קירות טיפוס לקשוחים ביותר, מתחם חץ וקשת בו תוכלו לחדד את מוחכם, פיינטבול, פארק חבלים, מקפצה ניוזילנדית ועוד ועוד ועוד... כל פעילות לילדים באילת וכל אטרקציות לילדים באילת – אצלנו השוות ביותר!

 

שלח לחבר