צרו עימנו קשר
08-6109009

מה לעשות באילת בחורף והיכן מומלץ לבלות?

שמש, חופים, שמיים תכולים ונופי הרי אדום, את כל אלה מציעה אילת לנופשיה. זוהי עיר תיירותית מובהקת, ורוב התיירים מגיעים בימות הקיץ. אולם אם אתם שואלים את עצמכם מה לעשות באילת בחורף, תמצאו שיש לא מעט אטרקציות מלבד צלילות בינות שוניות אלמוגים. פארק טופ 94, מציע לבני כל הגילאים, פעילויות אקסטרים מאתגרות, ומכיוון שמדובר במתחם סגור, הוא מתאים גם לנופשים בימות החורף.

 

חוויה מאתגרת לבני כל הגילאים


כל מי ששואל את עצמו מה לעשות באילת בחורף, ימצא שהתשובה די מפתיעה. יש לא מעט פעילויות אקסטרים המתאימות הן לילדים והן למבוגרים, אפילו לבני גיל הזהב, וכל זאת במתחם סגור וממוזג. גם אם מתרחשת לה סופת חול לא צפויה, או שיורדים ממטרים, ההנאה מהחופשה בעיר לא תיפגם.

 

שפע פעילויות בלתי נשכחות

מה לעשות באילת בחורף
אם אתם מתלבטים בשאלה מה לעשות באילת בחורף, מוצעות שפע פעילויות מאתגרות ומפתיעות שיספקו לכם לא מעט שעות של הנאה. באילת ישנו פארק חבלים, המיועד גם לילדים החל מגיל 5 ומעלה, הוא מגיע עד לגובה של 17 מטרים. אורכו של המסלול הוא כ 45 מטרים. זהו פארק בו כמה וכמה תחנות מאתגרות, ועם מסלול בו המשתתפים ישהו כ 12 דקות לערך, עניין זה תלוי ביכולותיו של כל אחד.

 

עוד אטרקציה נהדרת לכל המשפחה ובמיוחד לילדים היא הקארטינג. הרי לא מעט ילדים חולמים לנהוג, ממש כמו הגדולים, והנה ניתנת להם הזדמנות להגשים את החלום. מכוניות הקרארטינג הינן חדשניות, בכל אחת מהן כמה פונקציות, ועדיין מדובר בפעילות שאיננה טומנת בחובה כל סכנה. בכל המסלולים עומדים משגיחים והילדים עוד טרם הפעילות, מקבלים הדרכה ותרגולים תיאורטיים על מנת שיהיו מוכנים לפעילות האמיתית. כל אחד יוכל למצוא את עצמו נהנה מחוויה זו, בין אם הוא חששן יותר, או בין אם הוא אמיץ ובעל תעוזה, וישנן רמות אתגר שונות.

 

פעילויות נוספות


וזה עוד לא הכל. שאלו את עצמכם, מה לעשות באילת בחורף, וגלו פעילות נוספת מומלצת הנקראת מדרגות לשמיים, המאפשרות לטפס עד לגובה של שבעה מטרים, אולם לא בבת אחת אלא שלב אחרי שלב. מדרגה אחר מדרגה מאתגרת בפני עצמה, והפעילות מתאימה גם לילדים החל מגיל 5, כאשר ישיגו את המטרה, הם יחושו מסופקים מעצמם ומהישגיהם.


אוהבים לקפוץ מגבוה? פעילות המיני באנג'י מאפשרת לכל אחד לקפוץ מגובה של 23 מטרים, ישנו פרק זמן של נפילה חופשית, ולאחריה הנפילה היא איטית יותר. בהחלט אתגר לא קטן למי שמחשיב את עצמו לבעל תעוזה. בנוסף לכל אלה, ישנם קירות טיפוס, הייחודיים רק למתחם זה ושאינם קיימים בשום מקום אחר בארץ, פעילות חץ וקשת, מקפצה ניוזילנדית, ולמבוגרים מבינכם, מוצעת פעילות ירי באש חיה, שהיא חוויה בפני עצמה. הנה לכם הזדמנות לפרוק מתחים, לשמור על כושר וכל זאת במטווח בו קיימים כמה סוגים של נשקים.

שלח לחבר