צרו עימנו קשר
08-6109009

מסעדה כשרה למהדרין באילת

עיר אילת היא עיר הנופש האולטימטיבית של ישראל אבל גם בנופש אין צורך להתפשר: לא על איכות הבילוי, לא על הטעם של המזון ולא על הכשרות. המגיעים לאילת רוצים להיות בטוחים שהם מקבלים את הכי טוב בכל התחומים הגסטרונומיים והקולינריים, ורק מסעדה כשרה למהדרין באילת יכולה להבטיח שתקבלו מזון איכותי מבלי להתפשר. העיר אילת ידועה באקלימה החם והיבש שגורם תכופות לקלקולי מזון שיכולים להרוס את החופשה. רק מזון כשר עובר פיקוח בכל שלבי הכנתו ומבטיח שתהיה לכם חופשה באמת מהנה.

 

מסעדה כשרה למהדרין באילת – יש חיה כזאת?

מסעדה כשרה למהדרין באילתתתפלאו, אבל אפילו בעיר אילת יש מסעדה כזו והיא מגישה את המזון שכולנו הישראלים אוהבים : חומוס למיניו השונים, למשל עם פול ועם בשר, כדורי פלאפל, סלט ישראלי, מעורב ירושלמי ועוד. כמובן שבמסעדה כשרה למהדרין באילת יש גם מנות בינלאומיות כיאה לעיר נופש בינלאומית: נקניקיה בלחמניה, צ'יפס, פיצה ושני סוגי ספגטי : ספגטי ברוטב עגבניות וספגטי ברוטב בולונז. ובל נשכח את הילדים ולהם מוגשות מנות אהובות כדוגמת שניצלונים כך שכולם יוצאים שבעים. אבל מה עושים באילת חוץ מלאכול טוב?

 

לא על האוכל לבדו

הכי כדאי לאכול במסעדה שנושאת תעודת כשרות למהדרין באילת בשילוב בלוי משפחתי חוויתי כלשהו. למשל בפארק חוויות ואתגרים שמציע בילוי של יום שלם לכל המשפחה עם פעילויות שונות : קירות טיפוס, באנג'י, קארטינג, פיינטבול, חוץ וקשת, פארק חבלים ועוד. למעשה, הפארק מתאים לילדים מגיל 5 והוא פתוח כל יום מ-10:00 עד 20:00 . המקום מארגן גם פעילויות לילדים כמו ימי הולדת ובר/בת מצווה וניתן לשלב חגיגה והנאה. וכמובן שהמקום בטיחותי כך שהוא מאפשר הנאה תוך כדי גיבוש משפחתי.

 

למי שמחפש איכות

מסעדה כשרה למהדרין באילת מיועדת לכל מי שרוצה להינות בעיר אילת מבלי להתפשר. מסעדה כזו קיימת בפארק החוויות והאתגרים טופ 94 והיא חלק מבלוי משפחתי ייחודי. בלוי זה מיועד למשפחות שכבר מיצו את האפשרויות השונות בעיר הנופש אילת : שחו עם דולפינים, צללו וריחפו במצנח רחיפה. בנוסף, חלק מאטרקציות אלו מוגבלות בגיל וכדאי לבחור באטרקציות שמתאימות לבני כל המשפחה. אז בפעם הבאה שאתם באילת בואו להנאה משפחתית שכוללת ארוחה טובה במסעדה כשרה למהדרין.

שלח לחבר